خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی از جمله نیازهای هر شرکت می باشد.

امروزه شما برای ورود به هر کسب ‌وکاری در دنیا نیاز به شناخت دقیق آن دارید که این شناخت از راه تحقیق بازار، فرایند جمع‌آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات درباره بازار و مشتریان کنونی، قدیمی و یا بالقوه میسر می شود.

تحقیقات بازار به صاحبان کسب‌و‌کار کمک می‌کند تا قبل از استفاده از منابع خود در یک کسب‌و‌کار، آن را امکان سنجی کنند.

مزایای تحقیقات بازار

بهره‌برداری از فرصت، یکی از بزرگ‌ترین مزایای انجام تحقیقات بازار این است که شما را قادر به پیدا کردن فرصت‌های مختلف در بازار کرده و امکان بهره‌برداری از آنها را به ‌طور موثر فراهم می‌کند.

حداقل کردن ریسک، یکی دیگر از مزایای عمده تحقیقات بازاراست و کمک می کند تا ریسک‌های کسب‌وکار حداقل شود.

تحقیق بازار این امکان را برای شرکت ها فراهم می سازد تا با داشتن اطلاعات کافی در صنعت مرتبط خود وارد کسب و کار شوند. که مسلما هر چه اطلاعات تکمیل تر باشد احتمال بروز خطا و اشتباه نیز کمتر خواهد بود.

شرکت افق پدیدار سامه (اوپاسا) با داشتن تجربیات فراوان در زمینه خدمات بازرگانی داخلی و خارجی اماده ارائه هرگونه خدمات بازرگانی می باشد. کارشناسان ما با بهره گیری از تجربیات خود در زمینه های مختلف و همچنین در بازارهای مختلف می توانند در راستای ارتقا کسب و کار شما نقش موثری داشته باشند.

شرکت افق پدیدار سامه با انجام فعالیت های متعدد داخلی و خارجی دارای تجربیات زیادی در زمینه بازرگانی داخلی و بین الملل است. و با توجه به اهداف تعیین شده شرکت، مایل هستیم تا کلیه این تجارب را نیز در اختیار صاحبان کسب و کار در کشور قرار دهیم .

از جمله دیگر خدمات قابل ارائه توسط  گروه بازرگانی اوپاسا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حمل و نقل بین المللی کالا
  • ثبت سفارش
  • ترخیص کالا از گمرک
  • عقد قراردادهای خارجی مطابق با قوانین بین الملل
  • گشایش اعتبار (LC)
  • حضور در نمایشگاه های بین المللی

This post is also available in: English