صادرات

صادرات

صادرات امروزه یکی از اصلی ترین شاخه های تجارت بین الملل می باشد.

تجارت بین الملل به مقدار زیادی تحت تاثیر تکنولوزی روز قرار دارد به طوریکه میزان پیشرفت تکنولوژی توانسته باعث پیشرفت فراوان این سبک از تجارت شود .

با این حال هنوز چالش های فراوانی وجود دارد که حتی این مقدار از پیشرفت نتوانسته از این دشواری ها بکاهد. مسائلی همچون کمبود اطلاعات بازار، مشکلات مربوط به فرهنگ و زبان، و کمبود اطلاعات از منابع معتبر از این دسته از مشکلات هستند.

شرکت بازرگانی افق پدیدار سامه (اوپاسا) با داشتن جمعی از کارشناسان مجرب و سالها تجربه در زمینه تجارت بین الملل توانسته این مشکلات را در حد زیادی هموار سازد .

ما با در اختیار گذاشتن این تجربیات در دسترس هم وطنان عزیزمان توانستیم سهم بزرگی در توسعه این خدمات در کشور عزیزمان ایران داشته باشیم .

فعالیت گروه بازرگانی اوپاسا در زمینه صادرات در شاخه های زیر می باشد :

  • محصولات مشتقات نفتی و پتروشیمی
  • خشکبار، زعفران، و آجیل ایرانی
  • سنگ های ساختمانی تزئینی

ما همیشه سعی بر این داشته ایم تا محصولات با کیفیت ایرانی را با بهترین قیمت در بازار جهانی عرضه کنیم.همکاری با تولیدکنندگان معتبر ایرانی سبب شده تا محصولات ایرانی در بازار جهانی طرفدارن زیادی داشته باشند.

گروه بازرگانی اوپاسا با شناسایی نیاز بازار جهانی ، محصولات ایرانی را با بهترین شرایط کیفیتی و بسته بندی در اختیار مشتریان خارجی قرار می دهد،

که تمام مراحل مربوط به روند صادرات توسط کارشناسان مجرب این مجموعه صورت می گیرد.

انجام اینگونه خدمات توسط این شرکت به تولیدکنندگان این امکان را می دهد تا با تمرکز هرچه تمام تر کیفیت و میزان تولید روزانه خود را افزابش دهند، بدون اینکه کمترین دغدغه و نگرانی در خصوص بازاریابی و فروش محصولات خود داشته باشند.

چنانچه شما نیز مایل به عرضه ی کالای مرغوب خود در بازار جهانی هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشد. ما در کنار شما می توانیم توانایی های تولیدات ایرانی را هر چه بیشتر به بازار جهانی نشان دهیم .

This post is also available in: English